09190742124

پنل اس ام اس

امروزه با روش های جدید بازاریابی و توسعه  کسب و کار رو به رو هستیم.مراکز مشاوره و روانشناسی نیز این این قاعده مستثنی نمی باشند

روان مارکت  به عنوان توسعه  دهنده  در حوزه کسب و کار روانشناسی قصد دارد، یکی از جدیدترین روش های بازاریابی و ارائه خدمات را شرح دهیم که نتایج بسیار خوبی هم به همراه داشته است. چنانچه شما روانشناس و مشاور محترم و یا مدیر مراکز روانشناسی  به عنوان دارنده کسب و کار و کسی که خدماتی را ارائه می دهد، قصد ارسال انبوه پیامکی را داشته باشید، بهترین گزینه برای شما استفاده ازپنل اس ام اس می باشد. پنل اس ام اس با عناوین دیگری همچون پنل پیامکی و یا سامانه پیامکی نیز شناخته می شود. باتوجه به امکانات گسترده ای که پنل پیامکی ارائه می دهد، قابل اعتماد ترین گزینه برای رساندن صدای کسب و کارتان به مشتریان استفاده از پنل اس ام اسی می باشد .

پنل اس ام اس پنل پیامکی: اگر بخواهید برای تعداد زیادی از مخاطبانتان اس ام اس از نوع تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید نیازمند ابزاری هستید که بتواند در مدت زمان کوتاه و با هزینه ای کم، پیامک موردنظرتان را به مخاطبان شما ارسال کند. در این حالت کار هوشمندانه استفاده از پنل پیامکی است .

پنل اس ام اس چیست؟

پنل اس ام اس نرم افزاری در فضای اینترنت است که شما را قادر می سازد تا به مخاطبان و لیست شماره هایی که دارید پیامک تبلیغاتی یا خدماتی ارسال کنید. پیامک تبلیغاتی یا خدماتی شما میتواند معرف کلینیک شما ، برگزاری کارگاه،یادآوری انجام کاری، معرفی کتاب  جدید و … باشد. ویژگی حائز اهمیت درباره ی پنل اس ام اس آن است که به شما اجازه ی زمان بندی برای ارسال و مدیریت پیام را می دهد.

پنل پیامکی و ضرورت استفاده از آن

سوالی که مطرح می شود این است، با توجه به حجم گسترده ی اینترنت و سرویس های اینترنتی که در دسترس همگان است چرا از پنل پیامکی استفاده کنیم؟

برای پاسخ به این سوال باید این نکته را مد نظر بگیریم که 95 درصد از مردم جهان تلفن همراه دارند اما این بدین معنا نیست که گوشی های همراه لزوما به اینترنت دسترسی دارد. بنابراین با وجود شبکه گسترده اینترنت نمیتوانیم از اهمیت زیاد پیامک که نیاز به اتصال اینترنت ندارد و پیام ها از طریق یک شبکه مخابراتی روی سیمکارت ها ارسال و دریافت میشود چشم پوشی کنیم. با تمام این گفته ها میتوانیم به قدرت برتر بازاریابی پیامکی و نقش مهم آن در برندینگ و تبلیغات پی ببریم. پنل پیامکی خوب و کارآمد می تواند نقش موثری را در بازاریابی برای کسب و کارتان ایفا کند .

با این حال میدانیم که در 24 ساعت روز پیامک های تبلیغاتی زیادی برای ما ارسال می شود که بعضاً بدون توجه و باز کردن آن ها را حذف می کنیم و یا حتی برای محو کردن این چنین پیام ها آن ها را راهی بلک لیست میکنیم. برای همین باید بدانیم که بازاریابی از طریق پیامک اصول و روشی دارد که رعایت آن ها میتواند از تاثیرات منفی بکاهد و به جنبه های مثبت آن بیفزاید. بازاریابی پیامکی خود را از طریق پنل اس ام اس اصولی و آگاهانه انجام دهید و با کیفیت بالا از مزایای بهترین روش بازاریابی برخوردار شوید.

پنل اس ام اس و انواع آن

پنل های اس ام اس انواع گوناگونی دارند که شما می توانید با توجه به نیاز های خود که اصولاً به حجم ارسال های پیامک شما در یک بازه زمانی بر می گردد، پنل اس ام اس مورد نظرتان را انتخاب کنید . بنابراین ارزش این پنل ها بر اساس تعداد ارسال پیامک است. هر چقدر پنل شما بزرگتر باشد هزینه ی آن بیشتر خواهد بود اما قابلیت هایی که در اختیار شما قرار می دهد خیلی خوب است و باید توجه داشت که تعرفه ی ارسال پیامک آن کمتر خواهد بود . هزینه ی اولیه ای که بابت خرید پنل اس ام اس از مشتری اخذ می شود، بسته به میزان برند بودن و سن ارائه ی خدمات متفاوت است .

شاید سوالی که اکنون برای شما پیش می آید این باشد که ضرورت پرداخت هزینه ی اولیه برای چیست ؟

داشتن پشتیبانی شبانه روزی، مناسب شدن تعرفه ی ارسال پیامک برای شما، که هزینه ی آن در ارسال های انبوه بیشتر به چشم می آید از دلایل آن است و نیز باید توجه داشت که یک سامانه ی پیامکی خوب آپدیت های خود را به طور همیشه و بدون وقفه انجام می دهد ، بنابراین بخشی از هزینه ی دریافتی صرف آپدیت کردن و افزودن قابلیت های جدید به سامانه می شود.

همانطور که سامانه هایی هستند که هزینه می گیرند، سامانه هایی هم هستند که بدون هزینه و رایگان به ارائه خدمات با همان کیفیت می پردازند که تنها بابت شارژ ارسال هر پیامک هزینه دریافت می کنند.

توجه کنید پنل اس ام اس روان مارکت  از نظر کیفیت ارسال و بروز رسانی امکانات دقیقا مشابه پلن های غیر رایگان می باشد، همچنین در پنل پیامکی رایگان همکاران اس ام اس حدود 55 درصد امکانات فعال است و شما به قابلیت های کاربردی همچون ” خط اختصاصی رایگان” ، ” وب سرویس برنامه نویسان” ، ” ارسال تکی و گروهی” ، ” ارسال منطقه ای و محله ای” ، ” ارسال رده سنی و جنسیت” ، ” ارسال از روی نقشه و ارسال کدپستی” به صورت رایگان دسترسی دارید و این موارد وجه تمایز سامانه پیامکی رایگان همکاران اس ام اس نسبت به سایر سامانه های پیامکی رایگان موجود می باشد.

پنل پیامکی روان مارکت  و قابلیت های آن

پنل اس ام اس همکاران یک ارتباط دو سویه بین شما و مشتریان و مخاطبانتان برقرار می کند. به این صورت که شما می توانید علاوه بر فرستادن، دریافت پیامک هم داشته باشید . اینگونه که با سوال ، نظر سنجی ، مسابقه نظرات و بازخوردهای مخاطبانتان را دریافت کنید و اینگونه تعامل شکل گرفته میان شما و مشتری به پیشرفت هر چه بهتر آن محصول یا بیزنس و خدمات کمک خواهد کرد .

شناسایی و آشنایی با مخاطبان هدف برای بازاریابی مهم است. مثلاً شما می توانید محصول موردنظر خود را که مخاطب آن بیشتر خانم های جوان است شناسایی و برای این قشر اس ام اس مورد نظر را ارسال کنید . پنل پیامک لیستی از مخاطبین مورد نظر با مشخصه های لازم مثل سن ، جنسیت ، شغل و … را در اختیار شما قرار می دهد و فرایند شناسایی و ارسال را آسان تر می کند.

سامانه پیامکی روان مارکت، دارای ویژگی منحصر به فردی است که به شما امکان آگاهی از اینکه چند درصد از پیام های ارسالی به دست مشتریان رسیده است را می دهد، آن هم با دقت بسیار بالا! این گزارش مشخص می کند که اس ام اس های مورد نظر برای چه شماره هایی ارسال شده و از بین این شماره ها کدام ها پیام را دریافت و کدام دریافت نکرده اند .

برای راه ادازی سیستم پنل  اس ام اس و توسعه کسب و کار خود با ما در ارتباط باشید .